BR6000/600
Nahrungsmittelmaschinen / Fleisch- und Fischverarbeitungsmaschinen / Grills und Bratplatten
Hersteller: unbekannt
Modell: BR6000/600
Eintrags-Nr.: 169505166
Anzahl: 1
Datum: 14.05.2026
Baujahr: 2001 Gebrauchtmaschine
Standort: Land-nl Niederlande oirschot
Preis:
Positionsnummer des Verkäufers: 3330J
Belt width: 600 mm, Description: Teflon infeed, hold down belt, sediment removal, circulation pump, oil level control, prepared for CO2 fire extinguisher, Frying length: 6000 mm, Heating: thermal oil, 388 kW, Oil volume: +/- 1250 litre, Frying time: 25 - 250 sec, Power: 3 x 415V, 50Hz, 8kW, Dimensions: 8950 x 2050 x 3900 mm, Weight: 4250 kg
Eingabedaten speichern?